Proartes
Proartes

NASI WYKŁADOWCYPiotr Grocholski


Absolwent Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie na wydziale Pedagogiki i Psychologii w zakresie wychowania plastycznego. Podyplomowe studia w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, dyrektor Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla ociemniałych w Laskach pod Warszawą

Bogusław Cichocki


Artysta plastyk scenograf. Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz A.S.P. w Warszawie oraz dyplom z wyróżnieniem w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w zakresie projektowania scenografii. Wykonał około 70-ciu scenografii teatralnych m.in. do "Balu w Operze", "Kabaretu", "Alchemika", "Makbeta", "Snu Nocy Letniej", "Złotej Kaczki", "Czarnoksiężnika z Krainy Oz" czy "Palca Bożego". Współpracuje z teatrami w kraju i za granicą.

Bogdan Kąkol


Artysta fotografik, absolwent Studium Fotografii i Filmu oraz Uniwersytetu Warszawskiego wydziale Psychologii i Pedagogiki. Liczne wystawy zbiorowe i indywidualne. Zdjęcia do katalogów, folderów i kalendarzy.

Beata Parzyszek


Asystentka nauczyciela scenografii. Absolwentka Studium Techniki Teatralnej w Warszawie specjalizująca się w charakteryzacji i perukarstwie. Współpracuje z Teatrem Studio i Teatrem Rampa w Warszawie.

Czesław Ciapało


Artysta malarz, dylom A.S.P. w Warszawie. Absolwent Wydziału Konserwacji Zabytków i Artystyczno - Dydaktycznego Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą. Prof. dr hab. na wydziale malarstwa w Akademii Podlaskiej w Siedlcach.

Kalina Downar - Zpolska


Absolwentka warszawskiej A.S.P. wydziału Architektury Wnętrz. Realizacje wystawiennicze i projekty wnętrz dla muzeum okręgowego w Łęczycy, muzeum Azji i antyku, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, "Coca Cola", Parafii Ewangelicko - Reformowanej i innych. Lubi czytać książki, malować obrazy.