Proartes
Proartes

rok szkolny 2010/2011NIEPUBLICZNE STUDIUM SZTUK PLASTYCZNYCH
i TECHNIK WIZUALNYCH "PROARTES"

Prowadzi rekrutację na rok szkolny 2010/2011

do rocznej i dwuletniej szkoły architektury i dekoracji wnętrz:


w trybie dziennym i zaocznym
zawód plastyk
specjalizacje

 • Projektowanie przestrzenne - architektura wnętrz
 • Projektowanie przestrzenne - kreacja przestrzeni
 • Projektowanie wizualne - reklama
 • Projektowanie wizualne - grafika komputerowa
 • Ofertę kierujemy do osób pragnących zdobyć w krótkim czasie kwalifikacje zawodowe, do absolwentów szkół średnich chcących studiować na wyższych uczelniach artystycznych, również do maturzystów, którzy nie dostali się w tym roku na studia wyższe.

  W ciągu jednego roku szkolnego mogą Państwo zdobyć atrakcyjny zawód i jednocześnie dobrze przygotować się do egzaminów na uczelnie artystyczne w przyszłym roku. Zapisy przyjmujemy do końca września. Liczba miejsc jest ograniczona, o wpisaniu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

  Każdy semestr kończy się sesją egzaminacyjną: luty, czerwiec. Po uzyskaniu absolutorium słuchacze przystępują do egzaminu dyplomowego, który składa się z części teoretycznej - egzamin z historii sztuki, oraz praktycznej - egzamin z przedmiotu zawodowego.

  Termin egzaminu dyplomowego ustala dyrektor Studium, a zatwierdza Rada Pedagogiczna, natomiast Przewodniczącego Państwowej Komisji Egzaminacyjnej powołuje Centrum Edukacji Artystycznej przy Ministerstwie Kultury i Sztuki.
  Partnerem szkoły architektury i dekoracji wnętrz jest firma Grafol będąca producentem nowoczesnych systemów reklamowych i wystawienniczych takich jak ekspozytory, stojaki reklamowe na ulotki, standy oraz systemów reklamy świetlnej.

  Po zakończeniu nauki nasi absolwenci otrzymują państwowy dyplom
  Centrum Edukacji Artystycznej przy Ministerstwie Kultury
  i Dziedzictwa Narodowego z tytułem plastyka.